Ty robisz zakupy u atrakcyjnych partnerów programu.
A część pieniędzy wraca na Twoje konto, w sam raz na kolejne zakupy.

To takie proste:

  • Bezpłatna rejestracja. Wystarczy, że masz kartę Visa do konta i bezpłatnie zarejestrujesz ją w programie na stronie https://www.visaoferty.pl
  • Potrzebna tylko karta debetowa Visa. Nie musisz mieć żadnych kart lojalnościowych, kuponów czy wpisywać kodów promocyjnych.
  • Atrakcyjne oferty. Płacisz kartą za zakupy u wybranych dla Ciebie internetowych i stacjonarnych partnerów Programu (listę miejsc i sklepów z informacją o wysokości bonusu otrzymasz mailem lub znajdziesz w aplikacji – może to być np. 5% od wydatków na stacji benzynowej albo 20% od rachunku w restauracji)
  • Szybkie zwroty. Zwrot pieniędzy dostaniesz na swoje konto w ciągu 5 dni roboczych.

Nie masz jeszcze konta z kartą Visa?

Jak to działa?

1.

Zarejestruj bezpłatnie swoją kartę Visa na stronie www.visaoferty.pl lub przez aplikację Visa Oferty:

Android   Pobierz w App Store

2.

Od razu otrzymasz na maila ciekawe oferty powitalne i będziesz mógł korzystać z programu robiąc zakupy u wybranych dla Ciebie partnerów Programu: internetowych i stacjonarnych.

1.

Aby oferty były aktywne, wystarczy, że je wyświetlisz w mailu lub w aplikacji Visa Oferty lub logując się na www.visaoferty.pl To konieczne, aby otrzymać zwrot.

2.

W każdy piątek otrzymasz wybrane dla Ciebie nowe, promocyjne oferty od partnerów programu: sklepów, restauracji, punktów usługowych. Zostaną wysłane na e-mail, którego użyłeś do rejestracji karty lub jako powiadomienie w aplikacji Visa Oferty.

1.

Wystarczy, że zapłacisz za zakupy zarejestrowaną w programie kartą Visa we wskazanych sklepach internetowych lub tradycyjnych, np. na stacjach benzynowych, w sklepach odzieżowych, restauracjach itp.

2.

Zwrot części pieniędzy zobaczysz na Swoim koncie, zwykle w ciągu 5 dni roboczych.

Historię transakcji w ramach programu możesz sprawdzić po zalogowaniu na stronie www.visaoferty.pl lub w aplikacji mobilnej Visa Oferty. Pełną historię transakcji zobaczysz również w systemie bankowości internetowej.

Pytania i odpowiedzi

 Jak mogę przystąpić do programu Visa Oferty?Wciśnij Enter, żeby rozwinąć
  • Wystarczy, że masz kartę do konta Visa i bezpłatnie zarejestrujesz ją w programie na stronie www.visaoferty.pl.

 W jaki sposób będę otrzymywać promocyjne oferty?Wciśnij Enter, żeby rozwinąć
  • W każdy piątek otrzymasz wybrane dla Ciebie nowe, promocyjne oferty od partnerów programu: sklepów, restauracji, punktów usługowych. Zostaną wysłane na e-mail, którego użyłeś do rejestracji karty lub jako powiadomienie w aplikacji Visa Oferty. Ponadto, możesz na bieżąco sprawdzać oferty w aplikacji Visa Oferty oraz na stronie www.visaoferty.pl.

 W jakiej formie otrzymam częściowy zwrot pieniędzy za zakupy?Wciśnij Enter, żeby rozwinąć
  • Częściowy zwrot pieniędzy za dokonane zakupy kartą Visa otrzymasz na swoje konto, w ciągu 5 dni roboczych od realizacji płatności.